Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Корисні посилання:


 

Державні органи влади в місті

 

 

 


Прикордонники

 

 

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА
Начальник Котовського прикордонного загону
підполковник Ігнатьєв Андрій Михайлович


26.07.1995 р. – 22.07.1999 р. – Курсант академії Прикордонних військ України
22.07.1999 р. – 30.10.1999 р. - Заступник начальника прикордонної застави «Новоселиця» Мукачівського прикордонного загону Північно-Західного напряму Прикордонних військ України
30.10.1999 р. – 22.09.2000 р. - Заступник начальника прикордонної застави «Ужгород» з виховної роботи Мукачівського прикордонного загону Північно-Західного напряму Прикордонних військ України
22.09.2000 р. – 25.12.2000 р. - Начальник прикордонної застави «Княгиня» Мукачівського прикордонного загону Північно-Західного напряму Прикордонних військ України
25.12.2000 р. – 10.12.2001 р. - Начальник  прикордонної застави «Княгиня»Мукачівського прикордонного загону Північно-Західного напряму Прикордонних військ України (оргштатні зміни)
10.12.2001 р. – 12.09.2002 р. - Начальник прикордонної застави «Соломоново» Мукачівського прикордонного загону Північно-Західного напряму Прикордонних військ України
12.09.2002 р. – 25.02.2003 р. - Заступник коменданта прикордонної комендатури «Кельменці» з виховної роботи Чернівецького прикордонного загону Західного напряму Прикордонних військ України
25.02.2003 р. – 01.08.2003 р. - Заступник коменданта  прикордонної комендатури «Кельменці»з виховної роботи Чернівецького прикордонного загону Західного напряму Прикордонних військ України (оргштатні зміни)
01.08.2003 р. – 28.01.2005 р. - Заступник коменданта прикордонної комендатури «Кельменці» по роботі з особовим складом Чернівецького прикордонного загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України
28.01.2005 р. – 01.08.2005 р. - Заступник коменданта – начальник штабу прикордонної комендатури «Володимир - Волинський» Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України
01.08.2005 р. – 23.06.2007 р. – Слухач курсу очного навчання 1 факультету НА  Держприкордонслужби України ім. Б. Хмельницького
23.06.2007 р. – 09.09.2008 р. - Комендант прикордонної комендатури «Великий Березний» Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України
09.09.2008 р. – 02.10.2008 р. – У розпорядження начальника Західного регіонального управління  Держприкордонслужби України
02.10.2008 р. – 26.12.2008 р. – Начальник сектору з організації діяльності інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби штабу Західного регіонального управління Держприкордонслужби України
26.12.2008 р. – 14.12.2009 р. – Заступник начальника штабу-начальник відділу прикордонної служби штабу Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України
14.12.2009 р. – 07.09.2011 р – Перший заступник начальника загону-начальник штабу Котовського прикордонного загону Південного регіонального управління Держприкордонслужби України
07.09.2011 р. – Начальник Котовського прикордонного загону Південного регіонального управління Держприкордонслужби України

 

 

Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Як ви оцінюєте матеріальний стан вашої родини за останні місяці?

 не вистачає ні на що
 вистачає лише на продукти харчування
 вистачає лише на продукти та оплату комунальних послуг
 вистачає на все необхідне
 живемо у повному достатку

 

 

 

Загрузка информера курс валют...

Праздники Украины

Розпорядник сайту: Виконавчий комітет Котовської міської ради. Автор проекту: Шалашний О.В. Конт. тел.: (04862) 2-49-12.
Використання материалів сайту дозволяється за умови посилання на kotovsk-city.gov.ua
Web-mastering© Chereushenko Eugene